SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Södra Umeå Ryttarförening
Kvalitetsmärkt ridskola

Vi jobbar här
Verksamhetschef

Emmeli Hellgren
Kontakta mig om du har frågor om verksamheten, anläggningen, personal, m.m.

Emmeli@sodraumearf.se

(Nås enklast via mail eller sms)
072-5042288

 

Administration

 

Klara Henricsson

Kontakta mig om du har frågor kring fakturering, ridgrupper, lediga platser på ridskolan m.m.

Klara@sodraumearf.se

 

 

Ridlärare

 

Emmeli Hellgren

Har ridlektioner på torsdagar.
Diplomerad ridlärare, nivå SRL 2
Emmeli@sodraumearf.se

 

Rebecka Öhlund

Rebecka har hästlektioner tisdagar, onsdagar, torsdagar och söndagar.
Diplomerad ridlärare, nivå SRL 2.

Rebecka@sodraumearf.se

 

Sara Rönngren 

Privathästansvarig och skåpansvarig.

Har lektioner på måndagar och fredagar.

Ansvarig för drop-in på fredagar.

Sara@sodraumearf.se

 

Frida Lundin

Har lektioner på måndagar.

Frida@sodraumearf.se

 

Klara Henricsson

Har lektioner på måndagar, torsdagar och söndagar

Klara@sodraumearf.se

 

Maja Lundqvist

Har lektioner på tisdagar, onsdagar och fredagar

Maja@sodraumearf.se

 

 

Vaktmästare

Kontakta oss om du vill felanmäla något på vår anläggning eller om du har förslag på förbättringar på anläggningen

 

Mikael Lindberg

Philip Dahlgren

Ludwig Westerberg

 

Du når oss vaktmästare via anlaggning@sodraumearf.se

 

 

 

 
Samarbetspartner