SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Södra Umeå Ryttarförening
Kvalitetsmärkt ridskola

Föreningsinformation
   
Föreningen bildad:          1991
Föreningsnummer:         
 
29628-48
Postadress:                     
Kustvägen 30, 90580 Umeå
Bankgiro: 5013-2349
Swish: 1230004432
Organisationsnummer: 894002-8155
Telefon

 

Verksamhetschef 0725042288

Ridlärare

0730507693

 

Mail

Personal

Emmeli@sodraumearf.se

Rebecka@sodraumearf.se

Frida@sodraumearf.se

Sara@sodraumearf.se

Klara@sodraumearf.se

anlaggning@sodraumearf.se

 

Styrelse

Styrelsen@sodraumearf.se

 

   

 

 

 

Personal
Emmeli Hellgren 
Verksamhetschef
Ridlärare level 2
0725042288
 
Rebecka Öhlund 
Ridlärare level 2
Hästansvarig
0730507693
 
Sara Rönngren
Ridlärare
Ungdomsledare
Privathästansvarig
Drop-in ridning onsdagar
0730507693
 
Frida Lundin
Ridlärare
Ungdomsledare
Ansvarar för drop-in ridningen på fredagar
Maila för att delta!
0730507693
 
Klara Henricsson
Ridlärare
Administratör
0730507693
 
 

Tommi Torvi

Vaktmästare

Anlaggning@sodraumearf.se

 

 

Mikael Lindberg

Vaktmästare

anlaggning@sodraumearf.se

 

 

Ludwig Westerberg

Vaktmästare

anlaggning@sodraumearf.se

 

 
   
   

 

 

 
 
Felanmälan
Vill du anmäla ett fel på vår anläggning? 
Vi samlar alla felanmälningar på samma ställe för att kunna följa upp samtliga ärenden på bästa sätt.
Kanske är belysningen trasig, ett handtag till en dörr, en kran som droppar, ja allt som rör anläggningen mailar du till:

anlaggning@sodraumearf.se

 
Våra sponsorer 2019